Ogłoszenia

 28 maja 2017
Wniebowstąpienie Pańskie

  1. Dziś w naszej parafii o godz. 12.00 będziemy przeżywali Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Z racji Białego Tygodnia Msze św. przez cały tydzień będą o godz. 17.00 i 18.00. We wtorek i czwartek nie będzie Mszy św. o godz. 7.30.

  2. Spotkanie Kół Różańcowych odbędzie się w środę. O godz. 18.00 będzie Msza św. w intencji Kół Różańcowych i przekazanie intencji papieskich na miesiąc czerwiec.

  3. Spotkanie dla Kandydatów do Sakramentu Bierzmowania odbędzie się w najbliższy czwartek (1 czerwca) o godz. 19.00. Będzie to pierwsza próba przed tą Uroczystością.

  4. W czwartek rozpoczynamy miesiąc czerwiec i Nabożeństwa czerwcowe. Nabożeństwa czerwcowe będą o tych samych godzinach co Nabożeństwo majowe.

  5. W tym tygodniu przypada I-wszy Piątek i I-wsza Sobota miesiąca. W piątek odwiedziny u Chorych z Komunią św. od godz. 10.00. W sobotę na zakończenie Mszy św. o godz. 17.00 odmówimy Litanię Loretańską do Matki Bożej.

  6. Po spotkaniu przed-pielgrzymkowym na Słowenię okazuje się że mamy jeszcze 10 wolnych miejsc. Pielgrzymka jest w wrześniu. Program i zapisy w kancelarii parafialnej.

  7. Dziękuję za złożone Ofiary na tacę i dobrowolne ofiary na budowę. Koperty „cegiełki” na II kwartał są przy wyjściu z kaplicy.

Zapowiedzi:

* Łukasz Rydczak, kawaler z par. tut. i Justyna Pasikowska, panna z par. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Kutnie – zapowiedź III

* Adrian Wiankowski, kawaler z par. św. Wawrzyńca i Magdalena Wawrzyniak, panna z par. tut. – zapowiedź II