Ogłoszenia

22 kwietnia 2018 roku
IV Niedziela Wielkanocna

  1. Spotkanie Kół Różańcowych naszej parafii odbędzie się w najbliższą środę. O godz. 17.30 będzie modlitwa różańcowa, a o godz. 18.00 Msza św. w intencji Kół Różańcowych i przekazanie intencji papieskich na miesiąc maj.

  2. Spotkanie Dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 15.30. Będzie to spotkanie organizacyjne dotyczące samego przebiegu tej uroczystości.

  3. Kandydatom do Sakramentu Bierzmowania przypominam o dostarczeniu do końca kwietnia informacji o wybranym Imieniu do tego Sakramentu i podaniu danych Świadka.

  4. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie puszka na naszą Poradnię Parafialną (Poradnia dla Uzależnionych, Poradnia Prawna, Poradnia Życia Rodzinnego). W każdą ostatnią niedzielę miesiąca będzie można złożyć dobrowolną ofiarę na ten cel.

    W ramach działalności naszej Poradni Parafialnej można uzyskać pomoc w rozliczeniu rocznego podatku PIT. To już ostatnia środa by skorzystać z tej pomocy (godz. 16.00 – 17.00).

  5. Dziękuję za złożone Ofiary na tacę i dobrowolne ofiary „cegiełki”. Koperty „cegiełki” na II kwartał (miesiące kwiecień – maj – czerwiec) są przy wyjściu z kaplicy. Bóg zapłać.